H-Ventil Cubix Centrixblock


H-Ventil Cubix Centrixblock

Designový ventil Cubix Centrixblock je moderní termostatický monolitický ventil ve tvaru písmene "H", který je určen pro designové a koupelnové radiátory vybavené středovým připojením typu ventil-kompakt VK DIN 1/2" s normovanou roztečí 50mm. Ventil lze za příplatek osadit termostatickou hlavicí, která zajistí požadovanou teplotu v místnosti. Rovněž doporučujeme s tímto ventilem doobjednávat vhodný doplněk - tzv.krycí sada pro přívodní trubky s rozetami (typ B, kód ROS5475C16MA), která zaručuje dokonalý vzhled celkového připojení a svěrné šroubení, které výrazně usnadní a zrychlí instalaci a napojení ventilu na stávající rozvod trubek ať už jsou v mědi (Cu 15x1mm) nebo v hliníko-plastu (ALUPEX 16x2mm). Rovněž doporučujeme osadit ventil odpovídající termohlavicí.

Ventily můžeme na dotaz dodat v jiné barvě nebo povrchové úpravě. Dodací lhůta činí až 3 měsíce po objednání a cena se stanovuje na základě konkrétní poptávky.

INFORMACE K CENĚ: svěrné šroubení (set 2ks), termohlavice ani krycí rozety (set 2ks) nejsou součástí ceny ventilu. Uvedená cena je pouze za tělo ventilu v povrchové úpravě.

Nadstandardní povrchové úpravy a barvy pro designové ventily a dopojovací armatury Laurens

Cena za nadstandardní povrchovou úpravu nebo barvu dopojovacího ventilu se stanovuje vždy na základě konkrétní poptávky a konstrukčně-technických možností ventilů. V těchto případech se může prodloužit dodací lhůta o 2-3 týdny navíc. Pro více informací ohledně nadstandardních povrchových úprav kontaktujte naše Radiátorová Studia.

Parametry

Materiálmosaz
Dodací lhůta1-4 týdny
Max. provoz. tlak10 bar
Max. provoz. teplota110 °C
Připojovací délka0 mm
Připojovací hloubka0 mm
Sadamosaz
Termostatická vložkaano
Jednobodovýano
Provedení přímé
rohové

Varianty a ceny

Kód Popis Barva Cena
(bez DPH)
VLCUBH-BC

H-Ventil CUBIX Centrixblock 50mm 1/2" x 1/2", přímý

Chrom 10 700 Kč
VLCUBH-BC-T

H-Ventil CUBIX Centrixblock 50mm 1/2" x 1/2", přímý, s termostatem

Chrom 13 300 Kč
VLCUBH-BD

H-Ventil CUBIX Centrixblock 50mm 1/2" x 1/2", rohový

Chrom 10 700 Kč
VLCUBH-BD-T

H-Ventil CUBIX Centrixblock 50mm 1/2" x 1/2", rohový, s termostatem

Chrom 13 300 Kč
VLCUBH-JC

H-Ventil CUBIX Centrixblock 50mm 1/2" x 1/2", přímý

Kartáč.nerez 15 300 Kč
VLCUBH-JC-T

H-Ventil CUBIX Centrixblock 50mm 1/2" x 1/2", přímý, s termostatem

Kartáč.nerez 19 200 Kč
VLCUBH-JD

H-Ventil CUBIX Centrixblock 50mm 1/2" x 1/2", rohový

Kartáč.nerez 15 300 Kč
VLCUBH-JD-T

H-Ventil CUBIX Centrixblock 50mm 1/2" x 1/2", rohový, s termostatem

Kartáč.nerez 19 200 Kč

Připojení

spodní středové
spodní středové

Povrchy

VPT-B
VPT-E
VPT-J
VPT-R

Právní upozornění a zásady ochrany osobních údajů

Zadané osobní údaje jsou používány (žádosti o brožur a / nebo předplatné zpravodajů a / nebo účast v soutěži) pro zpracování vybraných službách a jménem Laurens třetí společností mimo svou polohu (země) upravovat. Údaje zadané v tomto formuláři budou uloženy zašifrované přes internet ve formuláři GOOGLE a předány společnosti LAURENS. Elektronická komunikace mezi vámi a Laurens a účtovány Laurens třetí společností na základě veřejně přístupných služeb elektronických komunikací (zejména Internet / nešifrované e-mailů) a mnoha bezpečnostními normami. Při registraci dáváte svůj souhlas s tímto zpracováním dat. Zadané údaje mohou být také použity v souvislosti s marketingovými účely společnosti LAURENS. Jakákoliv osoba (nikoliv zákazník / klient) se mohou registrovat pro tuto službu a kdykoliv opět zrušit registraci: předplatné zpravodajů může být ukončena kdykoli přímo z příslušného postavení na odkaz pro odhlášení koncového / odhlášen.