H-Ventil Centrixbock P


H-Ventil Centrixbock P

Tento univerzální ventil s termostatem H je vhodný pro všechny radiátory s 50mm středovým připojením. Ventil může být použit jako levnější a stále vizuálně krásná verze designových radiátorů. Tato sada pro připojení má plastový kryt z chromu, který pečlivě pokrývá poniklované těleso ventilu. Ventil má vnější závit G1 / 2 "směrem k radiátoru a EK 3/4" nebo měděná / nerezová trubka 15mm nebo kompozitní trubka 16x2mm kompresní armatury k potrubí. 

Poznámka k ceně setu: Set obsahuje ventil + plastovou krytku. Krycí rozetky, termohlavice a svěrné šroubení není součástí setu a je nutné je objednat zvlášť. 

Parametry

Materiálmosaz
Dodací lhůta1-4 týdny
Max. provoz. tlak10 bar
Max. provoz. teplota110 °C
Připojovací délka29 mm
Připojovací hloubka44 mm
Sadamosaz
Termostatická vložkaano
Jednobodovýano
Provedení přímé
rohové

Varianty a ceny

Kód Popis Barva Cena
(bez DPH)
VLBASIC-BC

Ventil BASICBLOCK 50mm, 1/2" x EK3/4", přímý, Termostat a krytka Chrom

Chrom 2 600 Kč
VLBASIC-BD

Ventil BASICBLOCK 50mm, 1/2" x EK3/4", rohový, Termostat a krytka Chrom

Chrom 2 600 Kč

Připojení

spodní středové
spodní středové

Povrchy

VPT-B
VPT-E

Ke stažení

Právní upozornění a zásady ochrany osobních údajů

Zadané osobní údaje jsou používány (žádosti o brožur a / nebo předplatné zpravodajů a / nebo účast v soutěži) pro zpracování vybraných službách a jménem Laurens třetí společností mimo svou polohu (země) upravovat. Údaje zadané v tomto formuláři budou uloženy zašifrované přes internet ve formuláři GOOGLE a předány společnosti LAURENS. Elektronická komunikace mezi vámi a Laurens a účtovány Laurens třetí společností na základě veřejně přístupných služeb elektronických komunikací (zejména Internet / nešifrované e-mailů) a mnoha bezpečnostními normami. Při registraci dáváte svůj souhlas s tímto zpracováním dat. Zadané údaje mohou být také použity v souvislosti s marketingovými účely společnosti LAURENS. Jakákoliv osoba (nikoliv zákazník / klient) se mohou registrovat pro tuto službu a kdykoliv opět zrušit registraci: předplatné zpravodajů může být ukončena kdykoli přímo z příslušného postavení na odkaz pro odhlášení koncového / odhlášen.