Služby

Co dalšího Vám můžeme nabídnout?


Služby bytového designéra

Co Vám nabídne nebo zajistí designér interiérů?

Především Vám nabídne řešení, které dokáže nejen zaujmout, ale splní i Vaše další náročné předpoklady. Společně tak najdete řešení, které Vám bude nejbližší a realizace Vašich představ bude o to snadnější! Profesní samozřejmostí je pak zpracování 2D a 3D návrhů jak bytových tak i komerčních interiérů, autorský dozor při realizaci, poradenství a odborné konzultace.

Co je cílem designéra?

Zkombinovat harmonii barev a materiálů se zajímavými tvary s důrazem na detail. Každá místnost působí určitým způsobem na majitele a vyjadřuje jeho vkus a osobnost. Cílem je přenést tyto hodnoty do interiéru tak, aby klient vnímal daný prostor jako součást sebe sama.

Odborné konzultace

Pomůžeme Vám při výběru designových radiátorů Laurens

Kromě standardní pomoci s výběrem designových radiátorů na studiu Laurens, můžete nově využít služeb bytového designéra, který ve spolupráci s firmou Laurens nabízí poradenství a zpracování návrhu dispozičního řešení místnosti. Poradí Vám s materiálovým a barevným řešením interiéru. Bytový designér naslouchá Vašim přáním a vytvoří interiér na míru. Výsledkem bude návrh s radiátory obsahující 2D výkresy i 3D vizualizace vycházející z vhodného dispozičního řešení, barevné kombinace a materiálů, návrh řešení nábytku a doplňků. Schůzku u Vás doma nebo v Radiátorovém Studiu Laurens nutno domluvit předem.

Potřebné podklady pro vymodelování radiátoru

V Radiátorovém studiu je každému zákazníkovi, který projeví zájem, k cenové nabídce radiátoru zpracována 3D vizualizace radiátoru se zakomponováním do místnosti.

Co si nachystat pro zadání modelování radiátoru?

Stavební dokumentaci nebo jednoduše načrtnutý půdorys celé místnosti, ve které bude radiátor umístěn - zde je nutné nezapomenout na výšku stropu, rozměry a umístění oken a dveří, výšku parapetu od podlahy, rozměry a umístění původního radiátoru a trubek k nim vedoucích, případně i rozvody energií (voda, plyn, elektřina).

Dále je vhodné dodat fotografie místnosti a stěny s původním radiátorem.

Představu Vašeho nového radiátoru – vybraný model z kolekce Laurens (možno 1 až 3 varianty) - rozměr, barva, typ připojení. Pokud však takový výkres nemáte, nebo si na jeho vytvoření netroufáte, můžeme Vám zaměření prostor a radiátoru zajistit. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím emailu či telefonu nebo se přímo zastavte ve studiu Laurens.

Zaměření a montáž radiátorů Laurens

Zaměření a montáž radiátorů Laurens jsou služby, které zajišťujeme s vybranými teamy architektů a instalatérů napojenými přímo na Radiátorová Studia. Díky pravidelným školením a praktickým cvičením garantujeme nevyšší možnou odbornou způsobilost našich zaměřovacích i montážních čet. Při zaměření zjišťujeme na místě všechny parametry, které pro vybraný radiátor před výrobou i montáží potřebujeme znát předem než radiátor zadáme do výroby. Při montáži radiátorů Laurens dbáme především na funkčnost radiátoru v topném systému, kvalitu a čistotu provedené práce. Slušné vystupování, ohleduplnost a profesionalita jsou vždy samozřejmostí.

Zaměření

  • Před každou montáží, kterou zajišťují naše montážní čety Laurens doporučujeme provést tzv. "Zaměření".
  • Zaměřením se zjistí, zda je vybraný radiátor Laurens vhodný pro otopný systém a lze ho na vybrané místo instalovat.
  • Zaměřením stanovíme co vše bude pro zapojení a zprovoznění radiátoru udělat a jaký materiál si pro dopojení nebo úpravu rozvodů připravit.
  • Služba zahrnuje místní šetření, při kterém zjistíme všechny potřebné parametry otopného sytému, seznámíme se s překážkami apřipravíme vše potřebné tak, aby samotná montáž probíhala rychle a bez komplikací.
  • Výsledkem je Zaměřovací protokol a fotodokumentace, který klient dostane ihned po poskytnutí služby.
  • Za výjezd a zaměření účtujeme “poplatek za zaměření”, který bývá z pravidla v plné výši nebo alespoň částečně odečten z celkové ceny objednávky (formou slevy) radiátoru.
  • V případech, kdy se v průběhu zaměření zjistí, že radiátor Laurens nevyhovuje (není rozměrově a nebo výkonově vhodný nebo nevyhovuje požadavkům otopné soustavy) a na místě nebude nalezeno jiné náhradní řešení (jiný model, rozměr, atp.) je poplatek nevratný.
  • Radiátory na míru, navržené při zaměření, vyžadují dodatečné schválení definitivní výrobní (výkresové) dokumentace klientem. Zpracování výkresové dokumentace je zdarma.
  • Po provedení vlastního zaměření jsme schopni nacenit reálné náklady na montáž radiátoru Laurens.