Prostorový zásuvkový termostat


Prostorový zásuvkový termostat

Prostorový zásuvkový elektronický termostat reguluje teplotu v místnosti. Je napájen síťovým napětím 230 V (k provozu není potřeba baterií).

Technické parametry

Napájení

230 V~ / 50Hz

Spínaná zátěž

16 (3) A

Spínací diference

0,5 °C

Pracovní teplota

0 - 45 °C

Nastavení teploty termostatu

5 - 35 °C s krokem 0,5 °C

Provozní vlhkost

5 - 90 % (prostředí bez kondenzace)

Krytí

IP 20

Skladovací teplota

0 až 50 °C

Umístění termostatu

V případě použití zásuvkového termostatu v koupelnách nebo v místnostech s umývacími prostory, je možné jej umístit pouze do pevné zásuvky s proudovým chráničem se jmenovitým vybavovacím residuálním proudem nepřesahujícím 30 mA, která je umístěna v zóně 3 dle ČSN 33 2000-7-701.

Parametry

Materiálplast
Dodací lhůta1-4 týdny
Sadane

Varianty a ceny

Kód Popis Barva Cena
(bez DPH)
ELCOL8268 Termostat nástěnný 110/230 V 8268 COLLIBRI Bílá 1 330 Kč
ELT33 Termostat zásuvkový 230 V Bílá 1 430 Kč
ELT63 Termostat zásuvkový 230 V - ELT63 Bílá 1 720 Kč

Povrchy

VPT-E

Ke stažení

Právní upozornění a zásady ochrany osobních údajů

Zadané osobní údaje jsou používány (žádosti o brožur a / nebo předplatné zpravodajů a / nebo účast v soutěži) pro zpracování vybraných službách a jménem Laurens třetí společností mimo svou polohu (země) upravovat. Údaje zadané v tomto formuláři budou uloženy zašifrované přes internet ve formuláři GOOGLE a předány společnosti LAURENS. Elektronická komunikace mezi vámi a Laurens a účtovány Laurens třetí společností na základě veřejně přístupných služeb elektronických komunikací (zejména Internet / nešifrované e-mailů) a mnoha bezpečnostními normami. Při registraci dáváte svůj souhlas s tímto zpracováním dat. Zadané údaje mohou být také použity v souvislosti s marketingovými účely společnosti LAURENS. Jakákoliv osoba (nikoliv zákazník / klient) se mohou registrovat pro tuto službu a kdykoliv opět zrušit registraci: předplatné zpravodajů může být ukončena kdykoli přímo z příslušného postavení na odkaz pro odhlášení koncového / odhlášen.