Marketing a média


Tato stránka je určená především pro navázání kontaktu s redaktory, publicisty a vydavateli. Naleznete zde kontakty a odkazy na informační zdroje, přehledy o novinkách a fotogalerie. Při použití a nakládání s obsahem na těchto nebo propojených stránkých platí pravidla uvedená v copyrightu.

Pro kontakt s médii používejte výhradně e-mail skupiny marketing-cs@laurensint.com

Upozornění: Texty, dokumenty, videa a/nebo fotografie, chráněné názvy či grafické prvky webu, které jsou chráněné dle autorského zákona nesmí být bez předchozího písemného souhlasu použity! Více informací naleznete na stráce Copyright.

Při použití fotografií v tisku vyžadujeme vždy uvést k fotografii ZDROJ: "LAURENS RADIÁTORY" nebo ZDROJ: "LAURENS". Fotografie, které si vyberete v náhledu nám pošlete na výše uvedenou adresu a my Vám zašleme zpět odkaz na vybrané obrázky v tiskové kvalitě. Pokud chcete i popisky a ceny popř. odborný komentář vyžádejte si tyto informace s dostatečným předstihem, tak abychom požadované podklady stihli připravit včas. Pro sdílení souborů používáme výhradně službu Dropbox nebo Google Drive.

Chcete-li dostávat tiskové zprávy, pozvánky na eventy a být informováni o připravovaných novínkách dříve než budou publikovány na veřejném katalogu, neváhejte se zaregistrovat do naší novinářské databáze redaktorů.