O nás


Za více jak dvě dekády působení na trhu jsme se právě díky Vám, našim zákazníkům, naučili vnímat všechny Vaše požadavky na nejvyšší možnou kvalitu zpracování radiátorů a individuální přístup při společném řešení každé zakázky. Vaše výzvy nás neustále inspirují ke změnám ve výrobních i obchodních procesech firmy. Jsme schopni nabídnout nejen maximální kvalitu, nasazení a servis, ale také kompletní řešení celé zakázky.

Skupina Laurens působí prostřednictvím vlastních společností na trzích v BeNeLuxu, Německu a České republice. Provozuje síť Radiátorových Studií s designovými radiátory, příslušenstvím a nabídkou odborných služeb z oblasti vytápění. Tento unikátní koncept provozuje Laurens od roku 2006 prostřednictvím vlastních firem nebo přes licencované partnery v České Republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu, Belgii a Holandsku.

V České Republice provozuje firma Laurens Radiátory s.r.o. dvě vlastní Radiátorová Studia a zajištuje distribuci prostřednictvím licencovaného partnera na Slovensku.