E-shopy a outlet

Nakupujte online v e-shopech Laurens!  
Od kompletního vybavení pro retro koupelny, přes nové designové radiátory ze skladu s rozumným dodacím termínem a cenou až po radiátory za zlomek jejich výrobních nákladů. To vše můžete nakoupit z pohodlí domova ve značkových e-shopech.


Nakupujte online a výhodně na eshop-radiatory.cz


Hledáte designové radiátory, které potřebujete rychle a výhodně koupit?
Využijte možnost nakupovat z pohodlí vašeho domova, online a se slevou! Úplně nové radiátory, které máme skladem zpravidla v základní barvě nebo jsou vystavené na studiu jako funkční vzorek můžete mít takřka ihned. Využijte této výhodné nabídky a nakupujte v našem značkovém e-shopu na nové nebo zánovní designové radiátory LAURENS.  


nakoupit v E-Shopu

Finální výprodeje hledejte na outletu designove-radiatory.eu


Nevadí Vám drobné nedostatky, oděrky, škrábance a preferujete nákup za zlomek ceny? 
Potom navštivte náš outlet, kde naleznete radiátory zařazené do výprodeje. Jedná se o vyřazená otopná tělesa z výrobního programu, vzorky, radiátory ze zrušených objednávek a stažené vzorky z výstav a Radiátorových studií. 


nakoupit v outletu

Kompletní vybavení retro koupelen nakoupíte na retrosanita.cz


Sháníte opravdu luxusní vybavení pro vaši novou retro koupelnu? 
Potom navštivte náš obchod s luxusní retro sanitou naši partnerské belgicko-britské značky Kenny Mason. Kompletní program od porcelánových držáků na mýdlo, keramická retro umyvadla, kompletní série vodovodních retro baterií, dešťových sprch až po samostatně stojící vany z umělého kamene olycale nebo litiny. To vše za ceny odpovídající kvalitě zpracování a nepřekonatelné životnosti! 


nakoupit na retro sanita