Blog 19. 8. 2021

Koupelnové radiátory Laurens se vyznačují především originálním designem, variabilní funkčností, širokou nabídkou rozměrů s možností přizpůsobení radiátoru přesně “na míru” a dlouhou životností. Různé povrchové úpravy a barevná provedení v kombinaci s vhodnými designovými doplňky a ventily udělají z každého koupelnového radiátoru funkční a nepřehlédnutelný doplněk Vaší koupelny. 


Pokud jste právě uprostřed prací s rekonstrukcí domu či bytu nebo se chystáte vyměnit topný žebřík v koupelně, pak je právě teď ta pravá chvíle kdy radiátory řešit. Sluníčko a čas dovolených zrovna nevybízí k tomu aby měl člověk řešit topení, ale topná sezona se blíží a termíny dodání jsou v dnešní složité době velmi nejisté téma. 


Právě proto je vhodné začít s výběrem radiátorů právě teď, kdy Vám v Laurens velmi rádi pomohou s výběrem. Díky malosériové výrobě je možné nový radiátor uzpůsobit přesně již daným roztečím stávajícího potrubí. Více než 200 povrchových úprav dle vzorníku RAL je doplněno o další varianty povrchů vyvinutých přímo firmou Laurens, díky čemuž dostanete radiátor v nadčasovém designu uzpůsobený na míru všem vašim požadavkům za ceny, které běžně dostávají velkoobchodní řetězce.


Pokud váháte a nejste si jistí proč si vybrat radiátory Laurens, tady je malé shrnutí. 

Proč si vybrat koupelnové radiátory (žebříky) Laurens?

  • Většina koupelnových radiátorů (žebříků) je ve standardních rozměrech a barvách skladem, tj. rychlé dodací lhůty

  • Rychlé dodací lhůty koupelnových žebříků v libovolném barevném provedení dle RAL.

  • Potřebujete rozměr koupelnového radiátoru, který padne přesně do Vaší koupelny? Zajistíme individuální návrh a výrobu prakticky jakéhokoliv koupelnového radiátoru, tak aby přesně padl na míru Vaší koupelně.

  • Horizontální varianta naležato? Není problém, vyrobíme i tento typ koupelnového žebříku, který bude mít jedinečný a zajímavý design.

  • Takřka všechny koupelnové radiátory Laurens lze dodat "jen na elektrický" provoz tj. koupelnový radiátor osadíme topnou tyčí, naplníme jej směsí a otestujeme. Vám pak stačí pouze radiátor umístit na zeď a zapojit do zásuvky.

  • Potřebujete-li "kombinovaný provoz" - není problém. Zajistíme dodávku t-kusu či navrhneme kombinaci vhodného ventilu a koupelnového radiátoru tak aby kromě účelu byly dodrženy i přísné požadavky na celkový vzhled.

  • Nevyhovuje Vám žádný z rozměrů, které standardně nabízíme? Žádný problém, můžete objednat koupelnový radiátor přímo na míru Vaší koupelně.