Vyberte si kategorii radiátorů

Katalog zdarma

Objednejte si tištěný katalog Laurens radiátory ZDARMA poštou domů.

Kalkulačka výkonu

Zjistěte si orientační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

E-shop (outlet)

Nakupujte online v našem outletu Laurens za výhodné ceny!

Jak vybírat

Jednoduchý návod jak vybírat designové radiátory.

Aktuální katalog s radiátory Laurens

Aktuální katalog s radiátory Laurens

V tištěném katalogu naleznete kompletní přehled radiátorů a příslušenství, které firma Laurens nabízí. Technická data, ceny a rozměrové varianty jsou uvedeny pouze na internetu v interaktivním webovém katalogu. Ten naleznete přímo na těchto stránkách. 


zaslat poštou   zobrazit pdf   přejít na radiátory

Reference

Jsme předním výrobcem radiátorů již 25 let

Jsme předním výrobcem radiátorů již 25 let

Za více jak dvě dekády působení na trhu jsme se právě díky Vám, našim zákazníkům, naučili vnímat všechny Vaše požadavky na nejvyšší možnou kvalitu zpracování radiátorů a individuální přístup při společném řešení každé zakázky. Vaše výzvy nás neustále inspirují ke změnám ve výrobních i obchodních procesech firmy. Jsme schopni nabídnout nejen maximální kvalitu, nasazení a servis, ale také kompletní řešení celé zakázky.

Zjistěte si oreintační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

Spočtěte si, jak výkonný radiátor potřebujete do Vaší místnosti zadáním celkového objemu nebo jednoduše zadáním šířky, délky a výšky stropu místnosti do naší kalkulačky potřebného výkonu.

Potřebný výkon: 0 W

Vyhledat radiátor

Surové litinové radiátory

Litinové radiátory Laurens ArtDeco

  • Potřebujete řešit rychlé dodání litinových radiátorů? Využijte naši nabídku na litinové radiátory přímo ze skladu bez povrchové úpravy, za výhodnější cenu a třetinovou dodací lhůtu (v případě, že jsou články skladem). Přeskládání a tlaková zkouška surových litinových článků nám ve výrobě nezaberou tolik času jako úprava litinového radiátoru do finálního vzhledu s vybranou povrchovou úpravou. Právě tohle je nejnákladnější a nejnáročnější část přípravy každé nové zakázky, která dělá z litinového radiátoru právě to co je Laurens. Můžete rovněž zkusit štěstí a podívat se do našeho Outletu, kde se čas od času objeví v kategorii litinové radiátory zbytky z větších akcí, výstav a prezentací, které jsou hotové, složené a již ve finální povrchové úpravě. 
  • Nechcete kompromisy a čekáte 100% kvalitu a perfektní zpracování do posledního detailu? Vyberte si litinové radiátory z našeho katalogu níže a kontaktujte naše pracovníky. Ti se postarají od zpracování komplexní nabídky až po zajištění instalace a Vy se budete moci těšit na radiátory, které jsou perfektně zpracované a to až do sebemenšího detailu.


vybrat z katalogu    zkusit štěstí na outletu

Náš blog

Koupelnové radiátory Laurens se slevou až 30%

Koupelnové radiátory Laurens se vyznačují především originálním designem, variabilní funkčností, širokou nabídkou rozměr...

Číst více

Jediné české litinové radiátory

Radiátory Laurens jsou jediným českým výrobcem litinových radiátorů. Přečtěte si, jak tomu došlo.

Číst více

Otevírací doba během Vánočních svátků a Nového roku

Firma Laurens bude během vánočních svátků uzavřena. Přečtěte si, kdy můžete naše studia navštívit.

Číst více