Centrála

Radiátorové Studio Brno

+420 730 152 419
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

+420 730 152 420
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Centrála

Radiátorové Studio Brno

+420 730 152 419
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

+420 730 152 420
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
 • {{ result.name }}
Můj seznam

Radiátorová Studia Laurens

Studio Brno

Radiátorové studio Laurens Brno.

Studio Praha

Radiátorové studio Laurens Praha

Studio Senec

Radiátorové studio Laurens Senec u Bratislavy. Zde můžete koupit designové radiátory na Slovensku.

návštěva

Sjednejte si schůzku v radiátorovém studiu Laurens


 

Proč navštívit Radiátorové Studio® Laurens?

Jsme tým profesionálů a spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Navštívíte-li naše Radiátorové studio, rádi Vám podáme pomocnou ruku a poskytneme Vám všechny potřebné informace, důležité při výběru radiátoru. Osobní návštěvu Studia si můžete předem naplánovat a dohodnout. Je to nejlepší způsob jak zaručit zcela individuální přístup s dostatkem času na probrání všech Vašich přání a požadavků. Aktuální obsazenost našich studií naleznete zde.  


Kde všude najdu Radiátorová Studia s designovými radiátory Laurens?

Síť Radiátorových Studií s designovými radiátory je unikátní koncept, který skupina Laurens provozuje od roku 2006 prostřednictvím vlastních firem nebo přes licencované partnery v České Republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu, Belgii a Holandsku. V České Republice provozuje firma Laurens Czech Republic spol., s.r.o. dvě vlastní Radiátorová Studia a zajištuje distribuci prostřednictvím licencovaného partnera na Slovensku. (google mapa)


Co je Radiátorové Studio®?

Radiátorové Studio® je unikátní specializovaný showroom (kamenný obchod) s designovými radiátory značky Laurens, který umožní zákazníkovi shlédnout na jednom místě v klidu a nezávazně kompletní nabídku designových radiátorů. Cílem je usnadnit zákazníkům cestu při výběru radiátorůposkytovat rady z oblasti interiérového designu se zaměřením na vytápění. Ucelený program radiátorů a služeb Vám umožní nejen prohlédnout si radiátory ve studiu, ale rovněž svůj výběr před koupí konzultovat s odborníky tak, aby beze zbytku odpovídal Vašim požadavkům. Věříme, že ze studia Laurens budete odcházet spokojeni! To vše samozřejmě zdarma a bez jakýchkoliv závazků! Ke každému zákazníkovi přistupujeme nenásilně, přátelsky, individuálně a zároveň diskrétně.


Komu je Radiátorové Studio® určeno?

Přátelsky přivítáme v Radiátorovém Studiu všechny zákazníky, jak spotřebitele (koncové zákazníky), tak i profesionály (instalatéry, projektanty, designéry a architekty). Profesionální zákazníci společnosti Laurens mohou k nám do studia bez obav přivést či odkázat svého klienta, kterému na místě zodpovíme všechny dotazy a dořešíme společně projekčně i vzhledově všechny detaily týkající se vytápění a designu.


KOMPLETNÍ SLUŽBY RADIÁTOROVÉHO STUDIA 

 • Pomůžeme s výběrem designového radiátoru do Vašeho interiéru. Poradíme Vám, který z nabízených 60ti modelů ozvláštní Váš byt či dům a zároveň dokonale navodí atmosféru teplého domova.
 • Architekt navrhne model radiátoru a zapracuje jej do 3D výřezu Vašeho interiéru tak, aby byla představa o novém radiátoru jasnější a rozhodování jednodušší. V případě zájmu lze zajistit za poplatek komplexní službu architekta s osobní asistencí.
 • Rychle dodáme některý z 20ti modelů radiátorů, které máme ve vybraných velikostech a barvách k dispozici skladem.
 • Spočítáme výkon radiátoru pro místnost, ve které bude umístěn. Orientační hodnoty Vám poskytneme již při první návštěvě našeho Radiátorového Studia nebo on-line pomocí naší kalkulačky na webu. Přesný výpočet Vám pak za předem dohodnutou cenu dodáme od našich partnerských projektantů.
 • Přizpůsobíme velikost radiátoru Vašemu interiéru. Vybírat lze z mnoha rozměrů a provedení. Některé modely radiátorů lze vyrobit přímo na míru.
 • Doporučíme barvu nebo povrch radiátoru tak, aby skvěle ladil s Vaším interiérem. Široká škála barev a povrchových úprav radiátorů je naší doménou. 
 • Zvolíme připojení vhodné pro rozvody Vašeho topeného systému. Případně přizpůsobíme připojení radiátoru na míru nebo zajistíme adekvátní řešení.
 • Navrhneme příslušenství k radiátoru (ventily, krytky, šroubení aj.), tak, aby celkový dojem i funkčnost stoprocentně odpovídaly Vašim představám.
 • Bezpečně a rychle dopravíme zakoupený radiátor zcela zdarma nebo Vaši zakázku odešleme za poplatek přepravní službou. Výběr přepravce volíme tak, aby bylo zajištěno co nejbezpečnější a nejrychlejší doručení s komfortem, na který jste zvyklí.
 • Zajistíme instalaci radiátoru i případnou úpravu rozvodů některým z našich autorizovaných partnerů.
 • Zrenovujeme radiátory historicky nebo životně významného charakteru.

PŘEMÝŠLÍTE O VÝMĚNĚ ČI INSTALACI NOVÉHO TOPENÍ?

Radiátorové studio Laurens je zde právě pro Vás! Náš ucelený program Vám umožní prohlédnout si radiátory před koupí a poté můžete svůj výběr konzultovat s odborníky Radiátorového studia tak, aby beze zbytku odpovídal Vašim požadavkům. Věříme, že z Radiátorového studia Laurens budete odcházet vždy spokojeni!


Mapa Radiátorových Studií v České a Slovenské Republice:

Po kliknutí na špendlík se Vám zobrazí kontakt na studio a otevírací doba. (mapa je průběžně aktualizována)


chcete vlastní Radiátorové Studio®? kontaktujte nás!

Chcete provozovat vlastní Radiátorové Studio® a dozvědět se o sytému franšízy více? Podívejte se na naše stránky Jak se stát partnerem a zapřemýšlejte o své budoucnosti. Registrační žádost můžete vyplnit zde

Filtr radiátorů[mm]
[mm]
Vyhledat Reset
Zobrazit kalkulačku výkonu

Kalkulačka výkonu

Výkon: {{power|number}} W Spočítat výkon Vyhledat podle výkonu Vyhledat
Filtr radiátorů