Centrála

Radiátorové Studio Brno

+420 730 152 419
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

+420 730 152 420
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
  • {{ result.name }}
Můj seznam

Centrála

Radiátorové Studio Brno

+420 730 152 419
Radiátorové Studio Brno

Radiátorové Studio Praha

+420 730 152 420
Radiátorové Studio Praha

Radiátorové Štúdio Senec

+421 904 541 093
Radiátorové Štúdio Senec
  • {{ result.name }}
Můj seznam

Filtr radiátorů[mm]
[mm]
Vyhledat Reset
Zobrazit kalkulačku výkonu

Kalkulačka výkonu

Výkon: {{power|number}} W Spočítat výkon Vyhledat podle výkonu Vyhledat
Filtr radiátorů

Designové radiátory

Moderní designové radiátory

Hledáte moderní radiátor do obýváku nebo ložnice? V této kategorii naleznete designové radiátory, které svým designem oživý celý interiér!

Designové radiátory nebo také dekorativní radiátory do obývacích prostor znamenají pro Laurens jasný cíl: "spojení komfortu bydlení s moderními technologiemi a luxusním designem". Jedinečnost designových radiátorů spočívá především v jejich stylovém provedení, které spolu s kvalitním barevným zpracováním a vhodně vybranými doplňky (ventily, krytky, stylové rozety, atp.) tvoří unikátní prvek, který zapadne do designu Vaší místnosti. V létě nikdo nerozezná designové radiátory od běžného bytového doplňku. V zimě tyto radiátory poznají Vaše návštěvy i na dotek, při kterém ucítí příjemné teplo vycházející z radiátoru.

Firma Laurens spolupracuje při vývoji moderních designových radiátorů, resp. dekoračních radiátorů s předními průmyslovými designéry, bytovými architekty a umělci z celé Evropy. Designové nebo dekorativní radiátory mohou být instalovány prakticky do všech typů místností - jedno zda obývací pokoj, ložnice, koupelna nebo hala či zimní zahrada - prostě je lze instalovat všude, kde je kladen důraz na vzhled. Nejmodernější technologie garantují nadstandardní výkon a dlouhodobý bezúdržbový provoz. Jedinečný design Vám zaručí exkluzivitu a originalitu celkového vzhledu Vaší místnosti.

Proč se rozhodnout pro designový radiátor, resp. dekorativní radiátor Laurens?

  • Designové radiátory ve standardní barvě a rozměru jsou skladem a lze dodat velice rychle.
  • Jiná barva dle dekoru v místnosti? Za příplatek Vám nalakujeme na zakázku jakýkoliv odstín dle RAL.
  • Potřebujete úzký a výkonný vertikální radiátor? Nebo snad preferujete nízký a elegantní radiátor? Pro Laurens není problém individuálně reagovat na jakýkoliv požadavek klienta.
  • Vertikální designové radiátory nabízejí díky své pozici lepší předávání tepelného výkonu prouděním (vzniká tak lepší konvekce díky tzv. komínovému efektu)
  • Horizontální designové radiátory se vejdou pod každý parapet a navíc mají jedinečný design.
  • Více informací ohledně výběru radiátoru se můžete dozvědět na stránce častých dotazů FAQ nebo na stránce v Jak vybírat radiátory.

Potřebujete poradit s výběrem nebo si chcete sjednat schůzku v našem Radiátorovém Studiu?

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Váš dotaz zodpovíme v co nejkratší době nebo Vám zavoláme zpět a dohodneme se s Vámi na osobní schůzce na studiu nebo přímo na stavbě.